מדוע דווקא אנחנו - למדרסים שלנו אישור ממשרד הבריאות


הפנו אתכם לטיפול במדרסים? ישנם כמובן מכונים רבים מתוכם אתם יכולים לבחור, אבל אם תחליטו לפנות אל "נוה מעבדות אורתופדיות" תגלו, כפי שגילו דורות של מטופלים לפניכם, כי תזכו להקלה גדולה יותר בכאבים, לנוחיות מרבית ולתוצאות טובות יותר מאשר בכל מקום אחר.

טיפול המבוסס על הוכחות מדעיות - מהיחידים בארץ באישור משרד הבריאות.

התוצאות המדהימות של הטיפול במדרסים תפקודיים שיוצרו על ידי "נוה מעבדות אורטופדיות" נובע בין השאר מכך שאנו מיישמים טיפול המבוסס על הוכחות מדעיות. ארגון ה-C.E.B.M , "המרכז לרפואה מבוססת הוכחות מדעיות" קובע כי "רפואה המבוססת על הוכחות מדעיות היא הרפואה המצפונית והברורה ביותר. כשהיא נעשית מתוך שיקול דעת, היא מאפשרת לטפל בחולה באופן הטוב והמקצועי ביותר."

המנהלים הרפואיים של "נוה מעבדות אורתופדיות"  חוקרים ועוקבים אחר כל המחקרים המדעיים העדכניים ביותר בנושא המדרסים והביומכניקה של כף הרגל ובעקבותיהם משפרים ללא הרף את רמת הדיוק של מערכות הייצור וכתוצאה מכך את איכות המדרסים.

לדוגמא: מחקרים רבים מדברים על הצורך בהתאמה מדויקת של צורת המדרסים לכף הרגל. תמצאו שהמדרסים של "נוה מעבדות אורטופדיות" מבוססים על מחקרים אלו ומותאמים באופן אישי וייחודי תוך שימוש במערכות לייזר ממוחשבות.

ניסיון והכשרה

"נוה מעבדות אורתופדיות" היא כיום מרכז הלימוד וההדרכה המרכזי לסטודנטים ומטפלים בתחום. הצוות הרפואי של "נוה מעבדות אורטופדיות" מורכב ממטפלים עתירי ניסיון, שלהם ותק של מעל שבעים שנה בטיפול באמצעות מדרסים תפקודיים.

איזון ופתרון בעיות

סיבה נוספת להצלחתנו בפתרון בעיות רפואיות הקשורות ביציבה, היא העובדה שמאחורי המדרס התפקודי שלנו עומדות מעבדות אורטופדיות המלוות אתכם לאורך שנים. כל מדרס זקוק מפעם לפעם לאיזון מחודש בעקבות שינויים שחלים לאורך השנים בגופו של המטופל. צוות מיומן יטפל במדרסים שלכם וישיב לכם אותם כשהם נראים כאילו ירדו ברגע זה מפס הייצור ומתפקדים ביעילות מרבית.

לקיחת מידות למדרסים בידי מומחים

מנח כפות הרגליים בזמן לקיחת מידות הגבס, הוא הגורם החשוב ביותר לקבלת תוצאות מוצלחות. מסיבה זו ב"נוה מעבדות אורתופדיות" רק מטפלים בעלי ניסיון רב בתחום מורשים לטפל בכם. לפני שאתם קובעים תור במעבדה כלשהי להזמנת מדרסים בררו מיהו לוקח המידות ומהי מידת הכשרתו. אל תתפשרו על לוקחי מידות חובבנים, התוצאה תהיה בהתאם.

רוצה לדעת יותר על מהו מדרס תפקודי?


"גב" אמריקאי חזק

לאחר שנעשתה האבחנה הנכונה, והמטפל הטוב ביותר ביצע את מדידת הגבס, דרושה מעבדת הייצור הטובה ביותר על מנת להפוך את המידע הזה למדרס תפקודי אופטימאלי.

"נוה מעבדות אורטופדיות", החלוצים בישראל בתחום המדרסים התפקודיים, מייצרים מדרסים מזה עשרות שנים במעבדות הטובות ביותר בארה"ב, כולן בעלות תקן אמריקאי מחמיר ביותר של PFOLA. מעבדות אלו משתמשות במערכות ממוחשבות ובסריקות לייזר כדי להשיג עבורכם את הדיוק המרבי ולקבל את התוצאה הטובה ביותר בטיפול.


חשים בכאבים ורוצים לדעת אם זה נובע מתפקוד לקוי של כף הרגל?

התקשרו עוד היום לקביעת תור חינם לייעוץ באחד מסניפנו בטלפון 073-7841799

 

הדפסהדפס
נוה מעבדות אורטופדיות - Naveh Orthopedic Lab Israel
 
עמוד הבית | אודות המעבדה | מוצרים | מידע רפואי | סניפים | צור קשר | מפת האתר
כל הזכויות שמורות © navehlab.co.il Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים